Fashion light - Kadeřnictví Karla Havířov

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Fashion light

LisapLISAP FASHION LIGHT

Lisap Fashion Light je exkluzivní vlasová péče s makadamiovým olejem.

Nová exkluzivní řada Lisap Fashion Light je vhodná pro všechny typy vlasů. Jemné vlasy posiluje, zničené a suché vlasy regeneruje díky obsahu těchto aktivních složek:
Makadamiový olej:
vynikající zdroj vitamínu E, hydratační, antioxidant, anti-frizz efekt.
Pšeničné aminokyseliny:
Pronikají hluboko do struktury vlasů s cílem zlepšit a zregenerovat citlivá místa vlasu.
Kreatin:
Zvýšuje odolnost vlasů vůči poškození, zlepšuje pružnost a nabízí větší ochranu proti škodlivým účinkům kartáčování a česání. Ovlivňuje stavbu a objem vlasů, tudíž suché vlasy jsou lépe zvládnutelné a snadněji se rozčesávají.
Ceramid A2:
Posiluje a obnovuje buněčnou soudržnost, která je nezbytná pro strukturu vlasů, takže vlasy jsou silnější, vitálnější, mají větší objem, jas a jsou odolnější.
Kvarternizované kationtové polymery keratinu a sóji:
Zvyšují vlhkost, zesílují lesk, zlepšují stav vlasů, dodávají pružnost a usnadňují jejich rozčesávání.
Vlasy po aplikaci produktů z řady  Fashion Light jsou viditelně zdravější, pevnější, lesklejší, pružnější a lépe zvládnutelné.

FASHION LIGHT SHAMPOO

Šampón  pro jemné a matné vlasy s makadamiovým olejem

Šampon z řady Lisap Fashion light pro jemné a matné vlasy s makadamiovým olejem, který šetrně čistí a vyživuje vlasy, vytváří lesk a posiluje kořínky vlasů. Vlasy jsou po ošetření lehké a nadýchané.    
Díky makadamiovému oleji, pšeničným aminokyselinám, ceramidům A2, kreatinu, kvarternizovanému keratinu a sójovým kationtovým polymerům šampon jemně zvlhčuje tenké vlasy a dodává jim vitalitu a lesk.

Návod k použití:
Jemně vmasírujte do vlasů, nechejte 1-2 minuty působit, poté opláchněte. Pokračujte v druhé aplikaci, opět nechejte chvíli působit  a důkladně opláchněte.

Velikost
: 250ml a 1000ml
FASHION LIGHT MOUSSE

Pěna pro šetrné zvětšení objemu s makadamiovým olejem.

Velmi jemná pěna z řady Lisap Fashion light pro zvětšení objemu vlasů. Pěna vlasy regeneruje , posiluje, vyživuje, hydratatuje a dodává jim výrazný lesk.
Receptura s makadamiovým olejem, pšeničnými aminokyselinami, ceramidy A2, kreatinem, kvarternizovaným keratinem a sójovýmikationtovýmipolymery posíluje vlasy do hloubky, vytváří objem a dodává vlasům lesk, hebkost a tvar.

Návod k použití podle typu vlasů:

Jemné vlasy umyjte šamponem Lisap  Fashion light, naneste pěnu po celé délce vlasů a vlasy pročesejte hřebenem. Nechte pár minut působit a poté  důkladně opláchněte. Pokračujte běžnou úpravou vlasů: vyfoukání, styling atd.
Na vlasy matné, normální a husté naneste pěnu na  celé vlasy a neoplachujte.

Velikost
: 200ml

Všechna práva vyhrazena © kadeřnictví Karla, Havířov
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky