LISAP MAN - Kadeřnictví Karla Havířov

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

LISAP MAN

Lisap


Péče pro muže

Jedinečné produkty s obsahem ženšenu pro moderního muže.
ANTI-DANDRUFF SHAMPOO

Čisticí šampon proti lupům.

Odstraňuje lupy a zabraňuje jejich dalšímu vzniku. Jemně čistí, hydratuje vlasy, dodává jim objem i lesk a přináší úlevu vlasové pokožce. Díky rostlinným extraktům a výtažkům ženšenu má změkčující a regenerační účinky. Vhodný pro časté mytí.

Velikost:
250mlTHICKENING SHAMPOO


Zhušťující šampon pro časté mytí.


Jemně čistí a zaručuje šetrný účinek k vlasové pokožce. Dodává vlasům vitalitu, lesk, posiluje vlasové váčky a ochraňuje vlasovou strukturu před vlivy z vnějšího prostředí. Poskytuje anti-age účinek - zpomaluje stárnutí vlasů. Speciálně určený pro časté mytí. Vhodný i pro jemné a barvené vlasy. Obsahuje výtažek ženšenu a sojové proteiny.

Velikost
: 250 mlGEL STRONG

Silný gel.

Vhodný pro krátké a středně dlouhé vlasy, které potřebují účinné zpevnění a modelování účesu do zvoleného tvaru. Umožňuje snadné dokončení účesu, vytvoří pevnou fixaci a zachová pocit lehkosti. Lisap Man Gel strong je obohacen výtažkem z ženšenu, který vlasům dodává sílu a zářivost. Nezanechává zbytky na vlasech a  nevysušuje.

Velikost
: 150 mlSEMI-MATTE WAX


Polomatný modelovací vosk.


Vhodný pro lehkou úpravu vlasů bez výrazného lesklého efektu. Šetrně upravuje jednotlivé pramínky a zamezuje krepatění vlasů. Za vydatného přispění Oleje z  čajovníku australského a výtažku ženšenu dodává vlasům sílu a hebkost. Umožní vlasům přirozený pohyb a nezatěžuje vlas.

Velikost
: 75 ml


 
 
Všechna práva vyhrazena © kadeřnictví Karla, Havířov
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky